Kes me oleme

Meie lugu

2019. aastal asutatud Waybiller sündis Thorgate’i arendajate ja ärikonsultantide meeskonna koostöös.

Sama tiim oli juba varem arendanud revolutsioonilisi digitooteid logistika- ja metsatööstusele nagu EPMK dokumendihaldustarkvara, Metsaladu Artistonile ja Vaheladu Eesti Puidumüügikeskusele.

Pärast kolme väga eduka saatelehe tarkvara loomist metsatööstusele loodi tütarettevõttena Waybiller, et muuta logistikatööstus paberivabaks!

Esimese kahe tegutsemisaasta jooksul on Waybiller näinud tohutut kasvu Baltikumis ja Põhjamaades, aga ka saanud fenomenaalset vastukaja partnerettevõtetelt, kes on suutnud e-veoselehe lahendusega kokku hoida tunde manuaalse töö tegemiselt.

Tootest

Waybiller pakub logistikaettevõtetele digitaalsete saatelehtede lahendust, muutes kaubaveo tõeliselt paberivabaks.

Tarkvara võimaldab ettevõtetel minna üle paberveoselehtedelt e-saatelehtedele, mille tulemuseks on madalamad kulud ja suurem läbipaistvus.

Elektroonilised saatelehed suurendavad efektiivsust ning annavad kõigile veose osapooltele (saatja, vedaja, vastuvõtja) konkurentsieelise.

Vabane Waybilleriga paberist veoselehtede hunnikutest!

Meie inimesed

Raido_Pikkar
Raido Pikk
raido@thorgate.eu
+372 5345 4720

Raido Pikkar

Ivar Merilo

Amna Ahsan

Grete Kungla

Heiti Mering

Kert Kaspar Tammaru

Kreete Mi Rand

Külli Kerem

Omar Purik

Karl Õkva

Raido Pikkar
raido@thorgate.eu
+372 5345 4720
Esimees
Ivar Merilo
ivar@thorgate.eu
+372 5808 1132
Tootejuht
Amna Ahsan
amna@thorgate.eu
+372 5784 0436
Turundusjuht
Grete Kungla
grete@thorgate.eu
+372 5628 0032
Kultuurijuht
Heiti Mering
heiti@thorgate.eu
+372 523 1174
Partnersuhete juht
Kert Kaspar Tammaru
kertkaspar@thorgate.eu
+372 5397 0000
Piirkonnajuht
Kreete Mi Rand
kreete@thorgate.eu
+372 5849 0255
Kogukonna juht
Külli Kerem
kylli@thorgate.eu
+372 525 7175
Kliendihaldur
Omar Purik
omar@thorgate.eu
Arendaja
Karl Õkva
karl@thorgate.eu
+372 5569 8016
Konsultant
Lauri Laineste

Konsultant

Laadi Waybilleri rakendus alla juba täna

Saadaval App Store’s ning Google Play’s.

Liitu

Kas sul juba on kasutaja? Logi sisse

Aitäh!

Aitäh kontakteerumast, meie esindaja võtab teiega peagi ühendust!

Aitäh!

Aitäh, et liitusid meie uudiskirjaga!