Om oss

Vår historie

Waybiller ble grunnlagt i 2019 som et resultat av et samarbeid mellom utviklere og forretningskonsulenter hos Thorgate.

Thorgate hadde allerede utviklet innovative digitale produkter som EPMK programvare for dokumenthåndtering, for logistikk- og skogbruksindustrien.

Etter å ha laget tre svært vellykkede fraktbrevprogramvarer, ble Waybiller opprettet som en spin-off for å gjøre logistikkindustrien papirløs!

I løpet av de første 2 årenehar Waybiller hatt sterk vekst i Baltikum og Norden. Tilbakemeldingene fra kundene viser at at det er store tidsbesparelser på å ta i bruk den digitale løsningen for fraktbrev.sparer tid brukt på manuelt arbeid med e-fraktbrevløsningen.

Vårt produkt

Waybiller leverer digitale fraktbrevløsninger for logistikkbedriftersom gjør at dokumentasjonen blir helt papirløs.

Å gå fra papirbasert til digitalt fraktbrev, gir lavere kostnader og større gjennomsiktighet.

E-fraktbrevene gir både avsender, transportør og mottaker fordelen av økteffektivitet og lavere kostnader, som bidrar til økt konkurranseevne.

Si nei til hauger med fraktbrev på papir sammen med Waybiller!

Om vårt team

Raido_Pikkar
Raido Pikk
raido@thorgate.eu
+372 5345 4720

Raido Pikkar

Ivar Merilo

Amna Ahsan

Grete Kungla

Heiti Mering

Kert Kaspar Tammaru

Kreete Mi Rand

Külli Kerem

Omar Purik

Karl Õkva

Raido Pikkar
raido@thorgate.eu
+372 5345 4720
Chairman
Ivar Merilo
ivar@thorgate.eu
+372 5808 1132
Product Manager
Amna Ahsan
amna@thorgate.eu
+372 5784 0436
Chief Marketing Officer
Grete Kungla
grete@thorgate.eu
+372 5628 0032
Chief Culture Officer
Heiti Mering
heiti@thorgate.eu
+372 523 1174
Partner Relations Manager
Kert Kaspar Tammaru
kertkaspar@thorgate.eu
+372 5397 0000
Country Manager
Kreete Mi Rand
kreete@thorgate.eu
+372 5849 0255
Community Manager
Külli Kerem
kylli@thorgate.eu
+372 525 7175
Customer Success Manager
Omar Purik
omar@thorgate.eu
Developer
Karl Õkva
karl@thorgate.eu
+372 5569 8016
Advisory Board Member
Lauri Laineste

Advisory Board Member

Waybiller-appen i dag.

Last ned i App Store og Google Play.

Registrer deg

Har du allerede en konto? Logg Inn

Takk skal du ha

Takk for at du sendte inn opplysningene dine, vår representant vil kontakte deg snart!

Takk skal du ha

Takk for at du sendte inn vårt nyhetsbrev!